Kurumsal

2010 yılında Gökhan KİRİK tarafından Kahramanmaraş'ta kurulan KİRİK İNŞAAT & MİMARLIK Tahattüt,Devlet işleri,Dekarasyon,Mimarlık hizmetleriyle adım adım büyüyerek 2015 yılında İnşaat Gayrimenkul hizmetlerinede başlamıştır.

2021 yılında Kirik İnşaat Mimarlık Şirketi büyüyerek KİRİK PREFABRİK BETON SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 'ni kurarak şehrin öncü firmalarından biri olmuştur.

Kurulduğu günden bugüne kadar, kalite hizmet anlayışını gerçekleştirdiği her projede ön planda tutan KİRİK İNŞAAT & MİMARLIK Ltd. Şti ve KİRİK PREFABRİK BETON A.Ş deneyimli kadrosu, genç ve dinamik yapısı ile inşaat sektöründeki güvenirliğini her geçen gün arttırmakta siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duyarız.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, İnşaat yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Şirket olarak kendimize müşteri memnuniyetini kazanmayı misyon edindik.

Bu amaçla da müşteri memnuniyetini kazanmak için çalışanlarımızın rahat çalışmasını sağlayacak bir çalışma ortamı hazırladık. Böylelikle üretimin ve hayata geçirilecek projelerde aksama olmayacağını düşündük. Ayrıca firma olarak prefabrik yapı üretimlerinde kaliteye büyük önem vererek kaliteli üretimlerimizle dünya standartlarına uygun varlık sürdürmeyi benimsedik.

Ayrıca yaptığımız prefabrik yapı ve malzemelerinde uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaşmayı planladık. Bu planlar doğrultusunda da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şirketimizin misyon ve hedeflerine uygun olarak da günümüzde kaliteli üretimlerimizin teknolojik gelişmelere uyumlu bir şekilde gerçekleşmesi için çalışmalara devam ediyoruz. Ayrıca müşterilerimizin taleplerine cevap vermek amacıyla yenilikçi bir anlayışı benimsiyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.